Неділя, 28.04.2024, 14:01

«  Липень 2011  »

Головна » 2011 » Липень » 20 » Засідання постійної комісії районної ради
Засідання постійної комісії районної ради

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань економіки, промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства, до складу якої входить 8 депутатів районної ради. Участь у роботі комісії взяли голова райради Л. Янишина, голова РДА В. Заріцький, заступник голови райради В. Васильчук. На розгляд було винесено питання про стан будівництва очисних споруд на ТОВ "Білогір'ямолокопродукт".
   Про стан будівництва очисних споруд інформував директор ТОВ "Білогір'ямолокопродукт" А. Є. Осипенко, вказавши, що для будівництва та реконструкції очисних споруд вжито ряд заходів, а саме: проведено монтаж резервуара усереднювача, проведена робота з влаштування каналізаційного колектора, укладено низку договорів на виконання земельних робіт, придбання матеріалів, очищення водопровідного каналу від полів фільтрації до річки.
      Свою точку зору висловила голова райради Л. Янишина і запевнила, що дане питання буде винесено на черговій сесії районної ради. На сесії депутати заслухають звіт директора підприємства А. Осипенка, а поточний контроль буде покладено на постійну комісію районної ради.
     Голова райдержадміністрації розповів, що райдержадміністрація разом із дирекцією підприємства вживає всі необхідні заходи, щоб протягом трьох-чотирьох місяців цього ж року побудувати очисні споруди на підприємстві.
       Підсумував засідання голова комісії М. Кушпель, переконуючи, що питання буде вирішене найближчим часом.
    Комісія вирішила винести дане питання на сесію районної ради та рекомендувати директору підпрємства прискорити роботу по будівництву очисних споруд. Також до даного питання повернуться через три місяці.

Переглядів: 504 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1