Четвер, 25.04.2024, 02:04

«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 20 » Засідання "круглого столу" в районному центрі зайнятості
Засідання "круглого столу" в районному центрі зайнятості

У приміщенні районного центру зайнятості  19  вересня   2014 року о 10.00 год. з ініціативи районного центру зайнятості  за участю першого заступника голови районної державної  адміністрації Бельцика І.М.,  начальника відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату  районної ради Лісовика В.О., начальника центру соціальної служби для сімї та молоді Панчохи С.К., начальника Білогірського районного сектору Управління Державної міграційної служби Кузьменко А.Г., головного спеціаліста управління соціального захисту Бухонської Л.В., голів сільських (селещних) рад та спеціалістів центру зайнятості  відбулося засідання „круглого столу” на тему: „ Забезпечення гарантій зайнятості та соціального захисту громадян України, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів антитерористичної операції ”.

Під час “круглого столу” було розглянуто стан вирішення проблемних питань та всебічної підтримки осіб, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей.  У своєму виступі директор центру зайнятості Л.П.Тищук наголосила: основне завдання служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню людей, які шукають роботу а також  виплата допомоги по безробіттю на час пошуку роботи. Лариса Петрівна проінформувала присутніх  про комплекс соціальних послуг,  які надаються при зверненні переселенців  в разі втрати роботи та звернула увагу на можливість тимчасового працевлаштування на сезонних сільськогосподарських роботах та  громадських роботах, спрямованих на благоустрій території району,  а про умови реєстрації  та виплати матеріальної допомоги на випадок безробіття відповідно до норм чинного законодавства розповіла заступник директора центру зайнятості Н.В.Закутня.

Учасниками заходу обговорили пропозиції щодо вирішення проблемних питань соціального захисту  переселенців, забезпечення їх гідними умовами проживання, роботою,  якісного та безперешкодного обслуговування,  та  матеріальною допомогою у разі звернення    громадян, які вимушено залишили місце проживання, внаслідок обставин, пов’язаних з  проведенням антитерористичної операції на  сході  України.

По завершенню засідання «круглого столу» учасники розробили рекомендації та вирішили  докласти максимум зусиль для забезпечення та виконання непростих завдань, які ставить перед нами сьогодення.

Переглядів: 459 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0