Понеділок, 29.04.2024, 13:32

«  Серпень 2013  »

Головна » 2013 » Серпень » 22 » Святкування 22-ї річниці Незалежності України
Святкування 22-ї річниці Незалежності України

Напередодні Дня Незалежності відбулося відкриття оновленої Дошки пошани "Кращі люди та колективи нашого краю”. На дошку пошани занесені люди, які за роки незалежності багато зробили для успішного розвитку району. А почесні нагороди білогірчани, котрими пишається край, отримували на сцені будинку культури від Віри Васильчук, заступника голови районної ради  та Валерія Курсова, голови Білогірської районної державної адміністрації.

На тематичному концерті з нагоди Дня незалежності з вітальними словами звернулась заступник голови райради Віра Васильчук та голова районної державної адміністрації Валерій Курсов. Обласними та районними грамотами нагородженні кращі з кращих працівники різних галузей. Вітальну естафету підтримав начальник агроуправління Віктор Рабчук та депутат районної ради, директор історико-краєзнавчого музею Іван Кадук.

Радували глядача мистецтвом пісні та танцю самодіяльні артисти . кожна пісня – це ода Україні, її величі, її багатству. З кожним словом ми знову відчули, що дійсно всі одна велика родина, відчули, що поєднані багато чим, але найголовніше – любов’ю до України.

Зрештою отака вона пісня про Батьківщину, як і життя, трішки сумна, десь жартівлива, десь піднесе сюрприз, десь підставить підніжку, десь розрадить і зцілить душу добрими словами, сповненими любов’ю. А ми, як громадяни щедрої неньки – України, повинні зробити все для того, щоб міцно самоствердитися у світі, ми мусимо не забувати, що 24 серпня наша держава воскресла, постала із попелу, набула самостійності і соборності. Тож, з днем народження Тебе, Україно!

Переглядів: 432 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0