П`ятниця, 19.04.2024, 15:05

«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 22 » Щиро вітаємо із професійним святом – Днем міліції України!
Щиро вітаємо із професійним святом – Днем міліції України!

19 грудня 2014 року напередодні свята в районному відділі МВС України в Хмельницькій області відбулися урочисті збори з нагоди Дня міліції України. До відзначення професійного свята   приєднався не лише особовий склад органів внутрішніх справ, а й ветерани міліції, працівники суду та прокуратури. Участь у зібранні  взяли заступник голови районної ради Віра Васильчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Бельцик та виконуюча обов'язки Білогірського районного суду Ніна Герасимчук.
       День міліції в Україні вважається одним із найбільш важливих професійних свят, оскільки саме співробітники правоохоронних органів забезпечують особисту безпеку громадян, запобігають правопорушенням, стежать за громадським порядком і займаються розкриттям злочинів.    Приємно відзначити, що працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов'язок.
            Отож, шановні правоохоронці,  вітаємо вас з професійним святом – Днем міліції України!
Щиро зичимо високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного затишку і тепла вам та вашим близьким! Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля від втрати товаришів.

Переглядів: 1271 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0