Субота, 27.04.2024, 16:37

«  Липень 2011  »

Головна » 2011 » Липень » 14 » Робота комісій районної ради
Робота комісій районної ради
     Відповідно до рішення шостої сесії шостого скликання Білогірської районної ради від 24 травня 2011 року на підставі ст. 9 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій» було затверджено новий склад комісії Білогірської районної ради з питань поновлення прав реабілітованих:
   Васильчук Віра Леонідівна – заступник голови районної ради, голова комісії,
   Подлєсний Микола Миколайович – депутат районної ради, заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови комісії,
   Лісовик Володимир Олексійович – начальник відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату районної ради, секретар комісії,
   Кабанова Марія Миколаївна – депутат районної ради, начальник відділу освіти райдержадміністрації,
  Ящук Валентина Володимирівна – начальник архівного відділу райдержадміністрації,
   Поліщук Інна Анатоліївна – депутат районної ради, начальник фінансового управління райдержадміністрації,
   Муляр Роман Петрович – завідувач юридичним сектором райдержадміністрації,
Романюк Тетяна Михайлівна – виконувач обов’язків начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
    Комісія відповідно до Положення про комісії Рад народних депутатів з питань поновлення прав реабілітованих, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1993 р. N 112, подає допомогу громадянам в одержанні необхідних документів у зв’язку з реабілітацією, організовує публікацію повідомлень про реабілітацію в пресі чи іншим способом інформує громадськість за місцем роботи та проживання реабілітованого, доручає органам внутрішніх справ провадити перевірку фактів безпідставності заслання і вислання, направлення на спецпоселення, а також конфіскації та вилучення майна у зв’язку з необґрунтованими репресіями (розкуркуленням), заслуховує інформацію відповідних службових осіб про виконання законодавства з питань реабілітації, а також подання допомоги реабілітованим громадянам і членам їхніх сімей, здійснює контроль за відшкодуванням реабілітованим громадянам матеріальних збитків і наданням установлених пільг та вирішує інші питання, пов’язані з поновленням прав реабілітованих громадян.
    На даний момент комісія здійснює підготовку до розгляду на засіданні заяв громадян про реабілітацію їх батьків, підданих адміністративному висланню під час масових репресій в 30-тих роках минулого століття, та здійснення перерахунку вилученого у батьків майна.

Переглядів: 530 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/2