Четвер, 25.04.2024, 16:41

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 8 » Привітання з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва
Привітання з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Громада високо цінує ваш вагомий внесок у розвиток національної культурної скарбниці. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте нашу батьківщину, примножуєте її успіхи і досягнення.

Культурні здобутки і традиції нашого народу – це скарб, яким треба належно скористатися. Збереження та примноження цього спадку, шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого розвитку та творчої наснаги.

Бажаємо вам весни у серці та у взаєминах із близькими та рідними. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Голова  районної ради                                     Людмила Янишина

Переглядів: 703 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0