П`ятниця, 29.03.2024, 08:34

«  Серпень 2014  »

Головна » 2014 » Серпень » 22 » Привітання голови районної ради Людмили Янишиної з Днем незалежності України
Привітання голови районної ради Людмили Янишиної з Днем незалежності України

Шановні жителі Білогірського краю!

Щиро і сердечно вітаю вас з головним державним святом – Днем незалежності України!

23 роки тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини. День Незалежності, без сумніву, – це найвеличніший день і для нашої країни, для молодої української державності.

Доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім українським небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків, майбутнього Батьківщини.

Низько вклоняюся хліборобам, освітянам, працівникам охорони здоров’я,  культури, підприємцям, спортсменам, усім тим, хто своєю щоденною, наполегливою працею прославляє та збагачує Білогірщину, а відтак – нашу державу.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює вас на нові звершення  в ім’я незалежної Української держави.

Зі святом вас!

З Днем Незалежності України!

Голова районної ради                                                                Людмила Янишина

Переглядів: 432 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0