Понеділок, 29.04.2024, 18:42

«  Січень 2014  »

Головна » 2014 » Січень » 23 » Привітали ювіляра
Привітали ювіляра
22 січня 2014 року  голова районної ради Людмила Янишина, голова районної державної адміністрації Валерій Курсов, директор територіального центру соціального обслуговування населення Раїса Маринчук та Ямпільський селищний голова Валерій Рудь привітали з 80-річним ювілеєм жителя селища Ямпіль Ситара Григорія Тимофійовича.
  Григорій Тимофійович - виходець із сільської родини. Життя ювіляра було нелегким. Народився в простій селянській родині: батьки з ранку до пізньої ночі трудилися у колгоспі, тому і маленький Гриша зростав працелюбним хлопчиком. Важкими були і роки окупації. Пережив роки воєнного лихоліття і не з чужих слів знає, як нелегко було жити у полоні. Незважаючи на всі життєві негаразди Григорій Ситар – людина слова, порядності, принциповості, сильного характеру.
  Тривалий час ювіляр працював на посаді директора Ямпільської ЗОШ I-III ступенів. Будучи мудрим управлінцем, він постійно забезпечував розвиток цього загальноосвітнього навчального закладу. Був у постійному пошуку нових форм та моделей управління. А тому Ямпільська школа завжди була одним із найкращих закладів освіти району.
 Наразі Григорій Тимофійович займається активною громадською діяльністю. Він – голова Ямпільської первинної організації ветеранів, член виконкому Ямпільської селищної ради, член ради краєзнавців району.

Переглядів: 451 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0