Понеділок, 29.04.2024, 18:09

«  Квітень 2011  »

Головна » 2011 » Квітень » 13 » Погода не сприяє, але об'їзд триває
Погода не сприяє, але об'їзд триває

У тому ж складі (голова районної ради Янишина Людмила Василівна, заступник голови ради Васильчук Віра Леонідівна та члени комісії) незважаючи на негоду та дотримуючись графіка відвідали Квітневську, Денисівську, Семенівську та Мокроволянську сільські ради.
    Слід відміти, що найбільше з усіх голові районної ради та членам комісії сподобалась Мокроволянська сільська рада. Новообраний голова Белінська Любов Петрівна, не так уже й давно очолила громаду, проте навела лад і біля приміщення сільської ради, і біля закладів культури, освіти та медицини. Усі три села, які входять до сільської ради (Мокроволя, Жемелинці, Окіп) охайні, чистенькі, немає зміттєзвалищ та чагарників. Ділилася Любов Петрівна своїми здобутками та планами на майбутнє із головою районної ради та членами комісії. Будемо мати надію, що все задумане нею  буде виконано, адже у селі голову поважають та допоможуть в усьому.
    Дещо інша ситуація в Квітневській сільській раді. Уже не вперше обраний голова Романюк Микола Євгенович недоліків має чимало. Це ж стосується і Семенівської (голова Юзвик Наталя Вікторівна) та Денисівської ( голова Чернюк Віктор Артемович) сільських рад. Не можна сказати, що все зовсім погано, голови сільських рад стараються, працюють, прислухаються до порад голови та заступника районної ради і обіцяють у найкоротший термін суттєво виправити ситуацію.
Переглядів: 499 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0