Понеділок, 29.04.2024, 16:33

«  Серпень 2013  »

Головна » 2013 » Серпень » 19 » Огляд населених пунктів підходить до завершення
Огляд населених пунктів підходить до завершення

Огляд населених пунктів підходить до завершення. Нещодавно комісія, котра створена при районній раді, очолювана заступником голови районної ради Вірою Васильчук побувала на теренах Миклашівської, Довгалівської, Воробіївської, В’язовецької сільських та Ямпільської селищної рад.

Однозначно можна стверджувати, що заклади освіти готові першого вересня розпочати роботу і приймати у відремонтованих, затишних кабінетах учнів. Для них створені належні умови аби впевнено мандрувати країною знань. Хоча на момент візиту членів комісії у Довгалівську школу у кабінетах, де мають займатися учні початкових класів, тривав ремонт. Тай спортивний майданчик не завадило б довести до ладу. У заловільному стані знаходиться Погорілецька школа.

Дошкільні заклади освіти, котрі слугують другим домом для малюків, переносять на мить гостей у чарівну країну дитинства, адже оформлюючи майданчики та кімнати педагогічний колектив не шкодує сил та проявляє неабияку творчу фантазію. Увагу слід приділити території Лепесовецького дитсадка, облаштуванню дитячого майданчика у Ямпільському дошкільному закладі та покращенню умов у Норилівському дитсадку.

Щодо благоустрою, то воробіївській громаді слід подбати про чистоту населеного пункту та поприбирати купи гілля.

Також комісія відвідала заклади культури та медицини. Недоліки, на які вказали члени комісії, очільники територіальних громад обіцяють виправити та подбати про те, щоб заклади соцкультпобуду були у відмінному стані.

Переглядів: 526 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0