Понеділок, 29.04.2024, 16:28

«  Серпень 2013  »

Головна » 2013 » Серпень » 6 » На полях господарства ТОВ ІВК «Рідний край» поблизу села Соснівка
На полях господарства ТОВ ІВК «Рідний край» поблизу села Соснівка

Василь Ядуха, голова Хмельницької обласної державної адміністрації, Людмила Янишина, голова районної ради, Валерій Курсов, голова районої державної адміністрації побували на полях господарства ТОВ ІВК «Рідний край» поблизу села Соснівка. Агроформування очолює молодий та перспективний керівник Володимир Прокопчук. Саме він здійснив екскурсію хлібним полем та розповів про хід жнивної кампанії у господарстві. У квітневчан найбільші площі ярих зернових. Так, за офіційною інформацією ранні зернові займають 1788 га, з них пшениця – 914 га. Ячмінь посіяний на площі 591 га, горох займає – 283 га, а ріпак – 1082 га. До речі, і ячмінь, і горох, і ріпак повністю зібрані з полів господарства. Щодо пшениці, то з вище зазначеної площі у 914 га зібрано понад шісот гектарів при урожайності 50 центнерів з гектара. Хоча, Володимир Олександрович зазначає, що сподівалися отримати більші врожаї. На заваді квітневчан стали несприятливі погодні умови. Щоправда, і таким досягненням радіють, адже нива зародила щедро. Жнива у господарстві вийшли на фінішну пряму. У полі працює потужна техніка. Шість комбайнів пливуть впевнено серед золотого колосся. А ще тут працюють й інші агрегати, щоб вивозити швидко забрати врожай з поля. До-речі, Володимир Прокопчук розповів, що з реалізацією зібраного збіжжя проблем не буде.

Керівники області та району залишилися задоволені побаченим. Адже, крім того, що «Рідний край» – одне з потужних господарств Білогірщини, яке вміло хазяйнує на землі, тут уже думають про закупівлю якісного насіння, підготовку до осінньо-польових робіт. Та й осторонь проблем громади не стоять.

Переглядів: 1290 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0