Четвер, 25.04.2024, 11:48

«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 23 » Конференція районної дитячої організації "Сузір'я"
Конференція районної дитячої організації "Сузір'я"

У Білогірському  БТШ  відбулася щорічна конференція районної дитячої організації «Сузір’я» . У конференції прийняли участь 87 членів районної дитячої організації,  педагоги – організатори та відповідальні за роботу дитячих організацій та об’єднань у школах.

Директор БТШ Л.П.Ковальчук привітала усіх учасників зібрання та побажала плідної праці, цікавих справ та успіхів у всіх починаннях.

Методист по роботі з дитячими організаціями Кручик І.В. проаналізувала план роботи районної дитячої організації «Сузір’я» на 2014 – 205 навчальний рік, який був  затверджений одноголосно.

Учні М.Боровицького , Хорошівського, Гулівецького, Дідковецького , Миклашського навчального закладу доповіли   «Про  роль шкільної дитячої організації у 2013 -2014 навчальному році».

Також на  порядок денний конференції були винесені питання  про вибори членів районної ради старшокласників та координаційної ради дитячої організації.

Після закінчення конференції відбулося районне свято «З Україною в серці», приурочене до Всеукраїнської компанії «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир».

Компетентне журі оцінювали композиції з квітів на тематику миру та їх захист.

Кращими з кращих було визнано композиції В.Боровицької та Залузької  ЗОШ I-IIIступенів та Воробіївської ЗОШ I-II ступенів  які нагороджені грамотами за  I місце. Білогірський НВК, Ямпільську ЗОШ I-III ступенів, Семенівську та Вільшанецьку ЗОШ I-II ступенів  нагороджено грамотами за  I I місце. Сушовецька ЗОШ I-III ступенів та Сивківська ЗОШ I-II ступенів нагороджені грамотами за III місце.

Переглядів: 427 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1