Понеділок, 29.04.2024, 07:49

«  Лютий 2011  »

Головна » 2011 » Лютий » 24 » День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
    23  лютого 2011 року в районному будинку культури  голова районної ради Людмила Василівна Янишина  та заступник голови районної ради Віра Леонідівна Васильчук прийняли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника Вітчизни.
    Л.В.Янишина:
   Щиро, від усього серця вітаю вас зі святом – Днем захисника Вітчизни. Насправді – небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія – Батьківщину захищати. Сьогодні у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив українську землю. Ми виросли із цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад історію свого народу та його найкращих представників. У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною й увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодвно одягла військову форму. Користуючись нагодою хочу привітати вас з Днем захисника Вітчизни, побажати міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та успіхів в нелегкій праці захисника Батьківщини.

Переглядів: 568 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 0.0/0