Субота, 04.05.2024, 09:12

«  Грудень 2012  »

Головна » 2012 » Грудень » 10 » День місцевого самоврядування
День місцевого самоврядування
      07 грудня у великому залі районної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
     Учасників зібрання з професійним святом привітали голова районної ради Людмила Янишина, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Подлєсний, Вільшанецький сільський голова Ніна Артемчук та голова районної ради ветеранів Микола Максимчук.

Розпорядженням голови обласної ради Миколи Васильовича Дерикота Грамотою Хмельницької обласної ради нагороджені Вікнинський сільський голова Василь Бондарчук, начальник відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату Білогірської районної ради Володимир Лісовик.

Подяками Хмельницької обласної ради нагороджені Наталія Бурлака, депутат Білогірської районної ради, підприємець, Олексій Кузьмук, заступик Білогірського селищного голови.
     Розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василя Степановича Ядухи Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджені В'язовецький сільський голова Володимир Єрьомін, Подякою Хмельницької облдержадміністрації - Вільшанецький сільський голова Ніна Артемчук.
    Грамотами районної ради і районної державної адміністрації за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, ініціативу, високі організаторські здібності та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджені Галина Бійчук, Довгалівський сільський голова,  Валентина Гаврилюк, секретар Великоборовицької сільської ради, Василь Кордонець, Воробіївський сільський голова, Микола Подлєсний, перший заступник голови районної державної адмінстрації, депутат районної ради, Микола Романюк, Квітневський сільський голова, Іван Степанюк, фельдшер швидкої допомоги Білогірської ЦРЛ, депутат районної ради, Інна Поліщук, начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради, Марія Ситюк, секретар Миклашівської сільської ради, Наталія Юзвик, Семенівський сільський голова, Сергій Яловчук, комерційний директор ТОВ НВА ерлина-Поділля", депутат районної ради.
      Почесними грамотами обласної організації профспілки працівників державних установ України і премією за багаторічну сумлінну працю, активну участь у житті профспілкової організації та з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування нагороджені Наталія Мушинська, секретар Сивківської сільської ради, Леся Процюк, касир Білогірської селищної ради.
     Грамоти, цінні подарунки, премії кращим працівникам місцевого самоврядування району вручали голова районної ради Людмила Янишина, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Подлєсний.
       На урочистому зібранні було підведено підсумки районного конкурсу серед сільських, селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території.
      За перше місце грошовою винагородою в розмірі 1800 гривень нагороджено Вільшанецьку сільську раду (сільський голова Ніна Артемчук).

За друге місце грошовою винагородою в розмірі 1500 гривень нагороджено Гулівецьку сільську раду (сільський голова Любов Юрківська).
      За третє місце грошовою винагородою в розмірі 1200 гривень нагороджено Великоборовицьку сільську раду (сільський голова Анатолій Момотюк).
   Грошовими винагородами в розмірі 0,5 ставки посадового окладу нагороджені голови сільських рад, які посіли призові місця районного конкурсу серед сільських, селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території.

Для учасників урочистого зібрання працівники районного будинку культури поставили змістовний концерт.
Переглядів: 548 | Додав: bil-rada | Рейтинг: 5.0/1