Субота, 04.05.2024, 11:46

«  Грудень 2012  »

Головна » 2012 » Грудень » 21 » 90-літній ювілей
90-літній ювілей

Зі 90-м днем народження приймала вітання місцева жителька Ганна Михайлівна Чекаліна. До її господи в цей день завітали представники влади заступник голови райдержадміністрації О.Примак, заступник голови райради В.Васильчук, начальник відділу освіти М.Кабанова, директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування Р.Маринчук. Річечкою лилися слова привітань на поздоровлень. А до щирих слів додавалися гарні подарунки та квіти.

Ганна Михайлівна завжди була приязною до людей, відкритою у спілкуванні. Ось і цього разу залюбки спілкувалася з гостями, на їх прохання розповіла про свій життєвий і трудовий шлях, своїх батьків та власну велику родину, подякувала представникам влади та рідним.

У районі добре знають і ювілярку, і її рід. Знають про важкі випробування, які не по роках мужньо здолала панні Ганна, зберігши найкращі людські риси.

Зустрівся їй хороший чоловік Олексій,  який після одруження став і турботливим чоловіком, і мудрим порадником, і працьовитим господарем. У подружжя народилися троє дітей. Овдовівши, Ганна Михайлівна стала главою великої родини, допомагала дітям ростити їхню малечу, а згодом діждалася й правнуків. А «крона» її родового «дерева» приросла чотирьма внуками,  двома правнуками.

У свої  роки бабуся Ганна веде досить активний спосіб життя: цікавиться сільськими новинами, у міру сил доглядає городні і садові культури, годує курчат, господарює в обійсті.

Варто зазначити, що ювілярка виплекала своїми руками безліч прекрасних вишивок, частина з яких прикрашають її оселю, а інша – розійшлася по –всьому світу.

Переглядів: 590 | Додав: bil-rada | Теги: Чекаліна | Рейтинг: 5.0/1