Четвер, 18.04.2024, 09:10

«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 07

Нещодавно відбувся Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс «Планета Зірок» м. Хмельницький, в якому приймали участь творчі колективи Хмельниччини, Вінничини, Тернопільщини.

Дитячий зразковий колектив Білогірської школи мистецтв «Барви Поділля» приймав участь у всіх вікових категоріях ( молодша, середня, старша ).

Молодша вікова категорія з українським народним танцем «Миколка», вибороли I премію, середня вікова категорія з танцем «Козачок» вибороли Гран-Прі – керівник Н. В. Самойлович та старша вікова категорія приймали участь у двох номінаціях з «Молдавським танцем», «Янголами танцю», де вибороли два Гран-Прі – керівник Л. В. Кулаковська.

Також у фестивалі-конкурсі приймали участь діти хореографічного колективу «Подолянка», філії смт. Ямпіль, молодша вікова категорія із Східним таночком, вибороли I премію – керівник Л. В. Кулаковська.

Також участь у конкурсі приймав учень Білогірської школи мистецтв – Никитюк Богдан в інструментальному жанрі, де виборов III премію.

Переглядів: 646 | Додав: bil-rada | Дата: 07.10.2014 | Коментарі (0)

06 жовтня 2014 року розпочався 11-й етап районного конкурсу серед  сільських, селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій територій.

Цього дня, комісія, на чолі із заступником голови районної ради Вірою Васильчук побувала у населених пунктах Юрівської, Кур’янецької, Перерослівської, Йосиповецької, Малоборовицької, Великоборовицької і Хорошівської сільських рад.

Добре благоустроєні території у Малоборовицькій, Перерослівській, Великоборовицькій, Хорошівській сільських рад.

Члени комісії побували у фельдшерсько-акушерських пунктах, дитячих садочках, бібліотеках, клубах. Працівники цих закладів розповіли членам комісії про готовність до паливного сезону.

Переглядів: 446 | Додав: bil-rada | Дата: 07.10.2014 | Коментарі (0)