П`ятниця, 29.03.2024, 00:26

«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 01

У перший день жовтня відзначають Міжнародний день музики. Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу.
Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. В чарівних мелодіях – радість буття, краса людської душі, велич людини-творця.

1 жовтня 2014 року  заступник голови районної ради Вiра Васильчук  привітала колектив Білогірської школи мистецтв з нагоди цього свята.
  До привітань долучилась  заступник голови обласної ради Віктор Адамський,голова районної державної адміністрації Андрій Поліховський, начальник сектору культури Іван Цибуля, генеральний директор товариства «Перлина Поділля» Сергій Іващук

Гарним доповненням до урочистостей став концерт, підготовлений педагогічним та дитячим колективом районної школи мистецтв.

Переглядів: 472 | Додав: bil-rada | Дата: 01.10.2014 | Коментарі (0)

Стало доброю традицією щороку 1 жовтня 2014 року вшановувати людей старшого покоління - тих, хто своєю багаторічною наполегливою працею та ратними подвигами закладав фундамент сучасної України. 1 жовтня 2014 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня людей похилого віку, в яких взяли участь голова районної  ради Людмила Янишина, голова районної державної адміністрації Андрій Поліховський, керівники та представники окремих трудових колективів райцентру.
     День літньої людини —  день не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства.    Наш прямий обов'язок - створити для громадян похилого віку гідні умови життя, забезпечити їм належний захист та підтримку, робити все, щоб вони щоденно відчували повагу й турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.
Для ветеранів прозвучали теплі, щирі слова подяки за їх героїчний труд та вклад у розвиток економіки нашого району від голови районної ради Людмили Янишиної
 Цікаву, змістовну програму подарували учасникам зібрання аматори художньої самодіяльності району.

Переглядів: 447 | Додав: bil-rada | Дата: 01.10.2014 | Коментарі (0)